Opvanginitiatieven

Hier vind je Nederlandstalige opvanginitiatieven. Gebruik de zoekfilter links om bepaalde opvanginitiatieven te vinden.

Aantal resultaten: 118

1-20 worden weergegeven.

Arion

Ninoofsesteenweg 124 A
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Contactgegevens:

Bambino

Parelstraat 22
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Contactgegevens:
T +32 2 411 72 72
E kdvbambino@skynet.be
W www.kdvbambino.be

Bammeke

Geslachtendreef 24A
1083 Ganshoren
Contactgegevens:
T +32 2 428 20 86
E bammeke@proximus.be

Barbara

Leopold II-laan 282
1081 Koekelberg
Contactgegevens:

Crèche Asselbergs

Joseph Bensstraat 82 A
1180 Ukkel
Contactgegevens:

De Bengeltjes

Alderson Jeuniaustraat 3
1160 Oudergem
Contactgegevens:

De Bloeiende Kerselaar

Louis Vander Swaelmenlaan 25
1170 Watermaal-Bosvoorde
Contactgegevens:
T +32 2 675 81 58
E bloeiendekerselaar@kdv.sgr8.be

De Elfjes

Madrigalstraat 2
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Contactgegevens:
T +32 2 522 90 18
E info@kdvelfjes.be
W www.kdvelfjes.be

De Engeltjes

Vaderlandsplein 32
1030 Schaarbeek
Contactgegevens:
T +32 489 30 32 14
E engeltjesbvba@gmail.com

De Hummeltjes

Haeckstraat 61 1
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Contactgegevens:
T +32 2 427 74 19
E dehummeltjes@sint-goedele.be

De Hummeltjes (Evere)

W. Van Perckstraat 113
1140 Evere
Contactgegevens:
T +32 2 247 63 85
E dehummeltjes@evere.irisnet.be

De Kakkewietjes

Frans Vervaeckstraat 47
1083 Ganshoren
Contactgegevens:
T +32 2 421 54 05
E kakkewietjes@kdv.sgr8.be

De Ketjes

Dambordstraat 25
1000 Brussel
Contactgegevens:

De Klaproos

Bouwerstraat 1
1070 Anderlecht
Contactgegevens:
T +32 498 58 89 68
E klaproos@anderlecht.brussels

De kleine Zenne

Vandermaelenstraat 18
1080 Sint-Jans-Molenbeek
Contactgegevens:

De Kleurdoos

Vaartstraat 24
1000 Brussel
Contactgegevens:
T +32 2 217 16 06
E dekleurdoos@kdv.sgr8.be

De Kollebloem

Generaal Fivéstraat 38
1040 Etterbeek
Contactgegevens:
T +32 2 736 55 91
E dekollebloem@sint-goedele.be

De Lentebloempjes

Verdunstraat 521
1130 Haren (Brussel)
Contactgegevens:

De poesjes

Sleeckxlaan 106
1030 Schaarbeek
Contactgegevens:
T +32 2 242 40 37
E poesjes@kdv.sgr8.be

De Rakkertjes

Dieleghemse Steenweg 24-26
1090 Jette
Contactgegevens:
T +32 2 479 35 18
E rakkertjes@kdv.sgr8.be
 Pagina 1 van 6Page-first-disabledPage-prev-disabled01  02  03  04  05  06 Page-next Page-lastPagina:
vzw Samenwerken aan Kinderopvang Brussel
helpdesk@kinderopvanginbrussel.be
0493 56 56 99

maandag, dinsdag en donderdag:
van 9.30 - 12.30 uur
woensdag en vrijdag:
van 13.30 - 17.00 uur
Vgc_logo